درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم
کارخانه پلاستون ایران در راستای تامین نیاز بازار لوازم خانگی و صنعتی در سال 1341 توسط مرحوم نوروزعلی شعبانی تاسیس و با همکاری جناب آقای احمد بحری مدیریت تولید و جناب آقای ابولفضل صادقی مدیریت فروش در محل انبارفعلی در تهران شروع به کار نمود .
در سال 1380 این کارخانه در مسیر توسعه و رشد با توجه به نیاز به پرسنل و فضایی با وسعت بیشتر ، اقدام به ساخت و انتقال کارخانه به محل جدید در شهر قدس نمود .
پس از آن در سال 1386 وبا نسل دوم مدیریت آقای ناصر شعبانی و با توجه به وسیع تر شدن فعالیت های صنعتی در سراسر ایران عزیز و کشورهای همسایه و نیاز بیشتر به پالت ابزارهای صنعتی و تمایل مجموعه پلاستون ایران به فعالیت های تخصصی در زمینه صنعت تصمیم گرفته شد تا با حذف محصولات خانگی از چرخه تولید , این مجموعه به صورت تخصصی در مسیر تولید جعبه ابزارهای صنعتی قرار بگیرد.
سپس درانتهای سال 1395 کارخانه پلاستون ایران در راستای حذف واسطه و خدمات هرچه بیشتر به تولید کنندگان و صنعت گران عزیز کشورمان وهمکاران محترم و عزیزی که در زمینه پخش عمده و صادرات این محصولات در سراسرایران و کشورهای محترم همسایه فعالیت دارند و با بهره گیری از کادر مجرب در زمینه فروش اقدام به ایجاد یک پخش تخصصی جعبه و پالت ابزارهای صنعتی و محصولات مرتبط با انبار داری نمود.
همکنون مجموعه پلاستون ایران با استعانت از خداوند متعال و با نسل سوم مدیریت آقای میثم شعبانی وبا نسل دوم مدیریت تولید آقای مصطفی بحری و نسل دوم مدیرت فروش آقای حسن صادقی و بااستفاده از چندین سال تجربه در امر تولید وبا بکارگیری جمعی از جوانان متخصص و فعال کشورعزیزمان ایران وبا استفاده از بهترین نوع مواد اولیه و بهترین نوع رنگ و بالاترین کیفیت بسته بندی ممکن و موجود در بازارایران و درراستای تولید انواع جعبه های ابزار و قطعات صنعتی با نگاه روبه جلو و در سایه لطف الهی در حرکت میباشد.

کلیه محصولات و برند این مجموعه در اداره ثبت مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده مشمول پیگرد قانونی می باشد.

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp