1. صفحه اصلی
  2. arrow_right
  3. مقالات
  4. arrow_right
  5. قیمت پالت پلاستیکی در بازار

قیمت پالت پلاستیکی در بازار

پالت پیچ و مهره

قیمت پالت پلاستیکی با توجه به معیارهای مختلف تعیین می گردد. افرادی که برای تهیه پالت پلاستیکی به بازار مراجعه می کنند، با تنوع قیمتی بالایی روبرو خواهند شد. از این رو بهتر است اطلاعات بیشتری راجع به موارد تاثیرگذار بر قیمت پالت کسب نمایند. تهیه پالت های پلاستیکی برای بسیاری از کسب و کارها از جمله شرکت های تولیدی از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو می خواهند بهترین نوع پالت را با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب خریداری نمایند.

قیمت پالت پلاستیکی در بازار با نوسان های مختلفی همراه است. میزان نوسان قیمت پالت در چندین سال اخیر سیر صعودی را ادامه می دهد. این نوسان به دلایل متعددی ایجاد گشته اما یکی از مهم ترین دلایل آن را می توان به تنوع برندهای تولید کننده این لوازم مرتبط دانست. در حقیقت از آنجا که برندهای زیادی در تلاش هستند تا پالت پلاستیکی مورد نیاز کارخانجات مختلف را آماده نمایند، در بازار شاهد وجود تنوع بسیاری از این محصولات هستیم. هر برند در تلاش است که بتواند برای مخاطبان پالت های با کیفیت و مرغوب تولید کند. در نتیجه طبیعی است که در قیمت هم با هم متفاوت باشند.

اگر می خواهید بدانید چه مواردی در کنار هم می توانند بر قیمت پالت پلاستیکی اثر بگذارند، در ادامه متن با ما همراه باشید.

در این مقاله سعی نموده ایم راهنمای جامع پیرامون تعرفه و قیمت پالت پلاستیکی ارائه کنیم. با مطالعه این متن به راحتی می توانید پالت مناسب خود را با قیمت مطلوب خریداری نمایید.

عوامل موثر بر قیمت پالت پلاستیکی

قیمت پالت پلاستیکی را عوامل زیادی تعیین می کنند. در واقع موارد زیادی می توانند قیمت نهایی این لوازم را دستخوش تغییرات نمایند. پالت پلاستیکی که در انبار کارخانجات، سردخانه ها و اسکله های مخصوص بار مورد استفاده قرار می گیرند، انواع مختلفی دارند. بنابراین قیمت هر کدام از آن ها با دیگری تفاوت هایی خواهد داشت. این تفاوت قیمت به ویژگی های آن ها مربوط می باشد. از جمله موارد تعیین کننده قیمت پالت پلاستیکی می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • کیفیت پالت
  • اندازه پالت
  • جنس سازنده پالت
  • کاربردهای متفاوت
  • برندهای تولید کننده
پالت پلاستیکی

کیفیت پالت

از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت پالت پلاستیکی باید به میزان کیفیت آن ها اشاره نمود. در حقیقت زمانی که  برای خرید پالت پلاستیکی وارد بازار می شوید، متوجه تفاوت کیفیت پالت ها خواهید شد. هر کدام از پالت های پلاستیکی دارای میزان کیفیت خاصی هستند. زیرا سازمان استاندارد جهانی معیار های دقیقی را برای بررسی میزان کیفیت پالت ها تعیین نموده است. این معیارها به صورت جهانی در تمام کشورها مورد توجه قرار گرفته اند. در ایران هم پالت ها را بر اساس این معیارها در چندین درجه کیفی تنظیم نموده اند. به همین دلیل هم قیمت پالت پلاستیکی طبق میزان کیفیت آن ها در بازار تعیین می شود. هر چه کیفیت پالت بالاتر باشد، میزان کارایی و دوام آن بیشتر می شود. در نتیجه قیمت آن هم افزایش خواهد یافت. در صورتی که مدل های معمولی قیمت پایین تری خواهند داشت.

اندازه پالت

ابعاد پالت جزو اصلی ترین موارد در تعیین قیمت پالت پلاستیکی است. زمانی که اندازه پالت بزرگتر باشد، یعنی مواد اولیه بیشتری را برای تولید آن بکار گرفته اند. بنابراین قیمت آن هم نسبت به پالت های با ابعاد کوچک، بالاتر خواهد بود. به همین دلیل همیشه توصیه می شود در خرید پالت پلاستیکی توجه کافی به اندازه ی محصولات خود داشته باشید. و پالت مخصوص نگهداری و جابجایی از آن ها را طبق اندازه آن خریداری نمایید. بدین ترتیب علاوه بر امنیت کالا در هنگام قرار گرفتن بر روی پالت، از لحاظ هزینه هم خیلی به صرفه خواهد بود. و شما اندازه پالت را طبق میزان نیاز خود تهیه می نمایید. پس هزینه پایین تری را پرداخت خواهید کرد.

جنس سازنده پالت

پالت پلاستیکی به کمک مواد اولیه متفاوتی آماده  و تولید می شوند. هر کدام از این مواد مقاومت، ضخامت و عملکرد متفاوتی را به پالت می بخشند. برخی از این مواد سازنده باعث ضد ضربه شدن پالت می گردند. در صورتی که ممکن است ماده دیگر دوام و مقاومت پالت را در برابر مواد شیمیایی افزایش دهد. قیمت پالت های پلاستیکی بسته به نوع جنس سازند آن ها می تواند میزان متفاوتی داشته باشد.

اگر می خواهید پالت را برای مدت زمان طولانی استفاده کنید، بهتر است پالت های با جنس مقاوم تهیه نمایید. اگرچه قیمت بالاتری نسبت به مدل های معمولی دارند اما به راحتی تا چندین سال به طور مداوم می توانید از آن ها استفاده کنید. پس قیمت بالای آن ها به دلیل دوام و مقاومت بیشتر است.

پالت پلاستیکی

کاربردهای متفاوت

با توجه به اهدافی که از خرید پالت پلاستیکی مد نظر دارید، می توانید پالت های متنوعی را خریداری نمایید. در حقیقت شما باید میزان فشار وارد شده به پالت را طبق کاربرد مورد نظر تخمین بزنید. و طبق آن نسبت به خرید پالت مناسب اقدام نمایید. پالت های پلاستیکی با توجه به نوع کاربرد می توانند قیمت های متنوعی داشته باشند.

برای مثال مدل هایی از پالت پلاستیکی که در محیط های خانگی و انبارهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت کمتری نسبت به مدل های مخصوص انبارهای کارگاهی و اسکله ها دارند.

برندهای تولیدکننده

قیمت پالت پلاستیکی در برندهای مختلف، متفاوت است. هر کدام از برندهای تولید کننده پالت های پلاستیکی، مواد اولیه، تکنولوژی ساخت و همچنین سیاست های خاص خود را دارند. معمولا برندهایی مثل پلاستون ایران که سابقه بالایی در زمینه تولید انواع پالت های پلاستیکی دارند، محصولات خود را با قیمت منصفانه به مشتریان خود عرضه می کنند. ارائه برخی خدمات پس از فروش، گارانتی و همچنین طرح های تخفیفی توسط برندها می تواند مشتریان را برای خرید از آن سوق دهد.

برند پلاستون ایران قیمت پالت پلاستیکی را به صورت کاتالوگ در کنار هر مدل از پالت ها قرار داده است. شما می توانید برای خرید پالت های مورد نیاز خود، وارد بخش فروشگاه سایت پلاستون ایران شوید. و خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید. ارسال سریع و پشتیبانی آنلاین را تنها در صورت خرید از برند پلاستون ایران تجربه خواهید کرد.

مطالعه‌ی مقالات زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

تعیین تعرفه پالت پلاستیکی

برای تعیین تعرفه و  قیمت پالت پلاستیکی شرکت های تولیدی به نیاز بازار و شرایط جامعه نیز توجه می کنند. در واقع علاوه بر بررسی ویژگی پالت های پلاستیکی، لازم است به موارد دیگری هم اهمیت داد. پالت پلاستیکی به عنوان یکی از بهترین وسایل نگهداری و حمل و نقل کالاها باید در سطح جامعه وجود داشته باشد. مزیت های متعدد پالت های پلاستیکی در مقایسه با مدل های چوبی و فلزی، باعث شده تا افراد زیادی برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات خود به دنبال خرید پالت های پلاستیکی باشند.

البته شایان ذکر است علاوه بر خرید انبوه پالت که بیشتر توسط شرکت ها و کارخانجات تولیدی انجام می گیرد، تهیه پالت های پلاستیکی حتی در محیط های خانگی و فروشگاه ها هم می تواند مزیت فوق العاده ای داشته باشد. وزن پایین و در عین حال مقاومت بالا پالت های پلاستیکی می تواند جزو مهم ترین مزیت های آن در کاربردهای گوناگون باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت تعیین تعرفه پالت پلاستیکی برای تعداد زیادی از مردم جامعه اهمیت دارد.  چرا که همه با کمک پالت های پلاستیکی می توانند نظم وسایل خود را افزایش دهند. دسترسی آسان و در لحظه به محصولات و کالاها داشته باشند. و همچنین برای جابجایی و حمل و نقل هم یک راه حل مناسب پیش روی آن ها باشد.

پالت پیچ و مهره

خرید پالت پلاستیکی ارزان

قیمت پالت پلاستیکی می تواند با میزان کیفیت و کارایی آن ارتباط مستقیم داشته باشد. در واقع شما زمانی که قصد خرید پالت های پلاستیکی دارید، باید توجه کنید که مدل های ارزان اغلب کیفیت مطلوبی ندارند. به بیان دیگر هر آنچه که هزینه کنید، برای شما کارایی خواهد داشت. البته شایان ذکر است که انتخاب فروشگاه مناسب و معتبر می تواند نقش بسزایی در انجام خرید مطمئن داشته باشد.

چرا که در بازار پالت ها و لوازم بسته بندی، سودجویی و کلاهبرداری های زیادی انجام می گیرد. خیلی ها تنها برای منافع شخصی پالت های بی کیفیت و با مقاومت پایین را وارد بازار می کنند. و آن را به قیمت بالایی به دست مشتری می رسانند.

در صورتی که فروشگاه های معتبر نه تنها قیمت پالت پلاستیکی را به طور منصفانه اعلام می نمایند. بلکه انواع پالت ها را در بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکند.

خرید پالت پلاستیکی از تولید کننده این محصولات بهترین راه حل می باشد. هم می توانید نسبت به کیفیت بالای محصولات اطمینان داشته باشید. هم تنوع بالایی پیش روی مشتریان وجود خواهد داشت. و مهم تر از هر چیز، قیمت پالت پلاستیکی هم بسیار مناسب خواهد بود. نبود واسطه و رابطه مستقیم با مشتری باعث شده تا خرید از تولید کننده خیلی به صرفه باشد.

شرکت پلاستون ایران نمونه ای از این تولید کننده ها است. که مدل های متنوع از پالت پلاستیکی را در ابعاد و حتی رنگ های مختلف را به فروش می رساند. خوشبختانه خرید از پلاستون ایران را می توانید به آسان ترین شیوه انجام دهید. یعنی علاوه بر خرید حضوری، می توانید از وبسایت این شرکت هم پالت های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp