1. صفحه اصلی
 2. arrow_right
 3. مقالات
 4. arrow_right
 5. انواع جعبه ابزار پلاستیکی در بازار

انواع جعبه ابزار پلاستیکی در بازار

جعبه ابزار پلاستیکی

انواع جعبه ابزار پلاستیکی برای دستیابی تعداد بیشتری از مردم به ابزارآلات آماده شدند. تولید کنندگان جعبه ابزارهای پلاستیکی سعی نمودند تنوع خود را بالاتر ببرند تا بتوانند مشتری های بیشتری را جذب کنند. البته افزایش آگاهی مردم مبنی بر ضرورت وجود ابزار در محیط های گوناگون هم در این مساله بی اثر نبود. به بیان دیگر افزایش نیاز مردم به جعبه ابزار جزو مهم ترین دلایل برای تولید انواع متنوعی از این محصولات است. یعنی شرکت های تولید کننده سعی نمودند با تولید انواع مدل ها، توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند. از این رو انبوه مدل جعبه ابزارهای پلاستیکی با برندهای متفاوت در بازار موجود هستند.

انواع جعبه ابزار پلاستیکی میزان فروش متفاوتی دارند. شاید تا چندین سال قبل تنها مدل های بزرگ و صنعتی بیشتر مورد استقبال واقع می شد. اما امروزه جعبه ابزارهای کوچک و خانگی هم توسط تعداد زیادی از مردم خریداری شده و در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

شاید افرادی که کمتر با ابزارآلات سروکار داشته اند اطلاعات زیادی در مورد انواع جعبه ابزار و ویژگی های آنان نداشته باشند. اما حتی اگر برای یک بار هم به بازار مراجعه کنید، با مدل های متعددی از جعبه ابزارهای پلاستیکی مواجه خواهید بود. تنوع زیاد جعبه ابزارهای پلاستیکی باعث شده تا افراد با سلیقه های مختلف حتی برای منزل خود هم بتوانند یک جعبه ابزار مطلوب را تهیه نمایند. و در مواقع لزوم از آن برای برطرف نمودن ایرادات وسایل و لوازم موجود در خانه استفاده کنند.

اگر می خواهید با انواع جعبه ابزار پلاستیکی موجود در سطح بازار آشنا شوید، در ادامه متن با ما همراه باشید.در ادامه می خوانید:

 • دسته بندی انواع جعبه ابزار پلاستیکی
 • کدام نوع جعبه ابزار را بخرم؟
 • مقایسه قیمت انواع جعبه ابزار پلاستیکی
 • خرید آنلاین انواع جعبه ابزار پلاستیکی

دسته بندی انواع جعبه ابزار پلاستیکی

انواع جعبه ابزار پلاستیکی که توسط تولید کنندگان آماده و روانه ی بازار شده اند، در دسته بندی های گوناگونی طبقه بندی می شوند. در واقع ایجاد این دسته بندی ها به دلیل پیدا کردن راحت تر جعبه ابزار برای افراد با سلایق مختلف است. هر کدام از تخصص ها و خدمات نیاز به ابزارآلات خاصی دارند. برای مثال افرادی که در زمینه خودرو و لوازم مربوط به آن فعالیت دارند، باید ابزارهای مخصوص و متفاوت از ابزارآلات تعمیر لوازم خانگی در اختیار داشته باشند. چرا که قطعات و روند عملکرد سیستم هر کدام با دیگری متفاوت است. به همین دلیل هم دسته بندی انواع جعبه ابزار با گذشت زمان افزایش یافت.

همچنین افزایش پیچیدگی های قطعات بکار رفته در دستگاه ها و لوازم خانگی و خودرویی باعث شد تا ابزارهای جدیدی نیز وارد بازار شوند. بدین ترتیب جعبه ابزارهای جدیدی نیاز بود تا این ابزارها درون آن جای بگیرند و به راحتی در موقعیت های مختلف در دسترس افراد باشند. در ادامه مهم ترین دسته بندی هایی که لازم است پیش از خرید انواع جعبه ابزار پلاستیکی به آن ها توجه داشته باشید، اشاره شده است:

 1. محل کاربری جعبه ابزار
 2. تعداد طبقات و محفظه
 3. قابل حمل بودن
 4. اندازه
 5. استحکام قطعات
جعبه ابزار پلاستیکی

محل کاربری جعبه ابزار

از مهم ترین دسته بندی انواع جعبه ابزار پلاستیکی می توان محل کاربری این وسایل را نام برد. در واقع این که قرار است جعبه ابزار پلاستیکی خریداری شده در چه محیطی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند اهمیت زیادی در انتخاب نوع مناسب آن داشته باشد. برای مثال جعبه ابزارهای صنعتی که انبوهی از ابزارهای بزرگ و سنگین درون آن قرار دارند، نمی توانند گزینه مناسبی برای محیط های خانگی یا خودرو باشند.

همچنین جزئیات و خصوصیات جعبه ابزارهای بکار گرفته شده در محیط های کارگاهی و خانگی لازم است متفاوت باشد. چرا که امکان ایجاد آسیب  در محیط هایی مثل کارگاه های تجاری بیشتر از فضاهای خانگی است.

تعداد طبقات و محفظه

انواع جعبه ابزار پلاستیکی در سال های اخیر دارای محفظه های متنوعی هستند. در حقیقت به دلیل این که افراد هر کدام نیاز به ابزارهای متنوعی دارند، جعبه ابزارهای گوناگونی برای استفاده از آن ها باید طراحی می شد.

برای آن که بتوان ابزارآلات زیادی را درون جعبه ابزار نگهداری کرد، وجود محفظه های بیشتر ضروری شد. به همین دلیل هم یکی از اصلی ترین دسته بندی های جعبه ابزارها مربوط به تعداد طبقه ها و جایگاه های ایجاد شده درون آن ها است.

هر چه تعداد ابزارهای بیشتری داشته باشید، باید جعبه ابزاری را تهیه کنید که تعداد محفظه های بالاتری در آن دیده شود.

مطالعه‌ی مقالات زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

قابل حمل بودن

امروزه مردم برای آن که زندگی آسان تری را تجربه کنند و قادر به تعمیر لوازم خود باشند، نیاز دارند تا ابزارهای خود را در موقعیت های مختلف همراه خود جابجا نمایند. در بین انواع جعبه ابزارهای پلاستیکی برخی از مدل ها قابل حمل می باشند. این مدل از جعبه ابزارها را می توان بدون دردسر در هر محیطی جابجا نمود.

اندازه

انواع جعبه ابزار پلاستیکی در اندازه های مختلف تولید می شوند. ابعاد متفاوت باعث شده تا در مکان های گوناگون بتوان یک جعبه ابزار جذاب را در اختیار داشت. اندازه های بزرگتر را معمولا در محیط های صنعتی و کارگاه های عظیم استفاده می کنند. در صورتی که جعبه ابزارهای پلاستیکی کوچک مناسب ترین گزینه برای فضاهای خانگی و یا درون خودرو می باشند.

جعبه ابزار پلاستیکی

استحکام طبقات

برای آن که طبقه ها و یا کشوهای مختلف را در داخل جعبه ابزار اضافه کنند، باید از اتصالات استفاده نمایند. یکی از دسته بندی های متفاوت در انواع جعبه ابزار مربوط به ویژگی ها و استحکام اتصالات می باشد. برای استفاده راحت تر از جعبه ابزارها در محیط های متنوع لازم است که اتصالات با مقاومت بالا در آن استفاده شده باشد.

کدام نوع جعبه ابزار را بخرم؟

همانطور که اشاره کردیم انواع جعبه ابزار پلاستیکی از نظر ابعاد، تعداد طبقات، محفظه ها و حتی نوع اتصالات بکار برده شده در آن ها متفاوت هستند. بنابراین نوع نیاز و هدف افراد از تهیه جعبه ابزار نقش بسزایی در انتخاب مدل مناسب جعبه ابزار برای آن ها خواهد داشت. بدین ترتیب افراد پیش از اقدام به خرید، لازم است نیاز خود را از جعبه ابزار بشناسند تا بتوانند مناسب ترین گزینه را برای خود تهیه کنند. یعنی هیچ کس نمی تواند بگوید یک مدل خاص جعبه ابزار برای همه مطلوب ترین انتخاب است. بلکه فرد خود باید ویژگی ها و قابلیت های جعبه ابزار مورد نیاز خود را تعیین نماید. و سپس بین برندهای مختلف، مناسب ترین انتخاب را انجام دهد.

اگر می خواهید انواع جعبه ابزار پلاستیکی را با تعداد محفظه های متنوع تهیه نمایید، می توانید محصولات پلاستون ایران را انتخاب کنید. این شرکت تنوع زیادی را در آماده سازی جعبه ابزارهای خود اعمال نموده است. به نحوی که افراد با سلیقه های مختلف می توانند برای منزل، کارگاه یا خودرو جعبه ابزار مناسبی را تهیه نمایند.

مقایسه قیمت انواع جعبه ابزار پلاستیکی

یکی دیگر از مهم ترین دسته بندی هایی که در مورد انواع جعبه ابزارهای پلاستیکی موجود در بازار در مطرح است، مربوط به قیمت آن ها می باشد. در حقیقت برندهای سازنده با توجه به کیفیت متریال بکار گرفته در تولید جعبه ابزارها، ابعاد و همچنین تعداد قفسه بندی های مشخص شده آن ها قیمت متنوعی برای تولیدات خود در نظر می گیرند.

طبیعی به نظر می رسد که انواع جعبه ابزارهای پلاستیکی که از متریال درجه یک ساخته شده اند، به دلیل دوام بالا و نیز طراحی مستحکم قیمت بالاتری نسبت به مدل های مشابه دارند.

خوشبختانه تنوع قیمتی موجود در سطح بازار برای اغلب مردم خوشایند بوده است. زیرا همه ی مردم با میزان درآمد متفاوت توانسته اند نسبت به تهیه جعبه ابزار اقدام نمایند. و در نتیجه بتوانند در مواقع ضروری برای تعمیر نمودن و رفع عیوب لوازم خانه یا خودرو خود شخصا عمل کنند.

برندهای برتر از جمله پلاستون ایران هم به سبب تجربه بیشتر در زمینه تولید انواع جعبه ابزارهای پلاستیکی سعی نموده اند تا هم کیفیت و کارایی محصولات خود را بالاتر ببرند و هم قیمت مطلوبی را برای خریداران آماده نمایند.

جعبه ابزار پلاستیکی

خرید آنلاین انواع جعبه ابزار پلاستیکی

جعبه ابزار یک وسیله ضروری برای تمام افراد در موقعیت های مختلف است. بنابراین افراد می توانند از طریق شیوه های مختلف این وسیله را تهیه نمایند. از آنجا که امروزه خرید مایحتاج زندگی به صورت اینترنتی هم امکان پذیر است، ارائه آنلاین جعبه ابزار دور از انتظار نمی باشد. خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید ابزارآلات و جعبه ابزارهای مناسب آن را هم آنلاین و از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری نمایید.

در حقیقت با کمک تکنولوژی به راحتی می توانید جعبه ابزار مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از تولید کننده ها تهیه کنید. پلاستون ایران یکی از بهترین تولید کننده های جعبه ابزار می باشد که هر مدل جعبه ابزار که بخواهید را می توان در بین محصولات آن یافت نمایید. در حقیقت انواع و اقسام جعبه ابزارهای پلاستیکی به صورت کاملا تخصصی و پیشرفته در کارخانه پلاستون ایران تولید و عرضه می شود. اگر می خواهید خرید جعبه ابزار پلاستیکی را به شکل غیر حضوری و آنلاین انجام دهید، می توانید به وبسایت پلاستون مراجعه نمایید. و پس از مشاهده ی کاتالوگ محصولات، جعبه ابزار مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp