1. صفحه اصلی
  2. arrow_right
  3. مقالات
  4. arrow_right
  5. همه چیز در مورد مزایای جعبه ابزار پلاستیکی

همه چیز در مورد مزایای جعبه ابزار پلاستیکی

جعبه ابزار پلاستیکی

مزایای جعبه ابزار پلاستیکی باعث شده افراد زیادی به دنبال خرید آن باشند. جعبه ابزارهای پلاستیکی در مقایسه با مدل های چوبی و فلزی مزیت های بسیار زیادی دارند. به همین دلیل هم این روزها کمتر کسی به سراغ مدل های دیگر می روند. امروزه به دلیل پیچیده تر شدن زندگی ها و همچنین کمبود فضا، افراد باید تمام وسایل خود را در جایگاه مخصوص قرار دهند. جعبه ابزار جزو مهم ترین وسایل در هر خانه و مغازه به حساب می آید. اهمیت وجود جعبه ابزار در هر محیط اعم از خانه، فروشگاه و حتی ماشین شخصی بر هیچکس پوشیده نیست. بنابراین همه به دنبال یافتن بهترین نوع آن هستند.
مزایای جعبه ابزار پلاستیکی در حال حاضر سبب شده تمام افراد به راحتی بتوانند صاحب یک محفظه ی مناسب برای قرار دادن ابزار آلات مخصوص خود شوند. متاسفانه زمانی که سخن از جعبه ابزار می شود، برخی تصور می کنند فقط تعمیرکاران یا کسانی که در این کار مهارت دارند باید نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.
در صورتی که به دلیل تنوع بالا و جادار بودن جعبه ابزارهای پلاستیکی، می توان انواع و اقسام وسیله ها را در آن ها نگهداری کرد. برای مثال بسیاری از خانم های خانه دار جعبه ابزار خود را به مکان نگهداری از لوازم و ابزارهای خیاطی یا آرایشگری خود تبدیل نموده اند. البته شایان ذکر است که تنها مدل های پلاستیکی جعبه ابزار را می توان به راحتی در محیط های متنوع به کار برد. در صورتی که جعبه ابزار فلزی و چوبی را به دلیل حساسیت بالا به رطوبت یا وزن بالا نمی توان در شرایط مختلف استفاده کرد.
در ادامه متن به دیگر مزایا جعبه ابزار پلاستیکی به طور دقیق پرداخته می شود. اگر هنوز برای خرید جعبه ابزار پلاستیکی مردد هستید، مطالعه ادامه این متن می تواند مناسب شما باشد.

نمونه هایی از مزایای جعبه ابزار پلاستیکی

مزایای جعبه ابزار پلاستیکی بسیار متنوع هستند. اگر پیش از تهیه جعبه ابزار، به این مزیت های مربوط به مدل های پلاستیکی دقت کافی داشته باشید، می توانید چندین سال به طور متوالی یک جعبه ابزار با کیفیت را در اختیار بگیرید. به صورت کلی جعبه ابزار های پلاستیکی جدیدترین مدل های جعبه ابزار موجود در بازار را تشکیل داده اند. اما هنوز برخی از مردم تصور می کنند که جنس پلاستیکی نمی تواند ویژگی های مطلوبی برای جعبه ابزار باشد. برخی تبلیغات علیه مدل های پلاستیکی باعث شده تا مردم چشم خود را بر روی مزیت های جعبه ابزارهای پلاستیکی ببندند. در این بخش نمونه هایی از این مزیت ها را به طور کامل بازگو خواهیم کرد. تا با اطلاعات کافی نسبت به خرید جعبه ابزار اقدام نمایید.

جعبه ابزار پلاستیکی

مهم ترین مزایای جعبه ابزار پلاستیکی عبارتند از:

  • صرفه اقتصادی خانواده:

از مهم ترین مزیت های جعبه ابزار پلاستیکی می توان به قیمت پایین آن اشاره کرد. تهیه جعبه ابزارهای فلزی معمولا هزینه زیادی به همراه خواهند داشت. این امر مربوط به کمتر بودن هزینه تهیه مواد اولیه آن ها می باشد. قیمت پلاستیک نسبت به فلزات پایین تر است پس محصولات ساخته شده از آن هم ارزان تر هستند. در نتیجه برای خانواده ها صرفه اقتصادی خواهد داشت.

  • دوام بالا:

در هنگام خرید مواردی مثل جعبه ابزار، دوام بالا یک مزیت فوق العاده مهم به حساب می آید. زیرا همه می خواهد یک جعبه ابزار را حداقل برای چندین سال به طور مداوم استفاده کنند. بنابراین واجب است که مدلی را خریداری نمایند که از دوام کافی برخوردار باشد. جعبه ابزار پلاستیکی برخلاف تصور برخی افراد، می تواند برای نگهداری و جابجایی انواع ابزارآلات حتی تا چندین سال بدون آسیب مورد استفاده قرار گیرد. یعنی می توانید آن را در محیط خانه، خودرو و حتی در تعمیرگاه ها بکار ببرید و ابزارهای خود را با خیالی آسوده در آن نگهداری کنید.

  • وزن بسیار کم:

در بین مزایای جعبه ابزار پلاستیکی، سبک بودن یک ویژگی بسیار مطلوب به حساب می آید. وزن پایین باعث می شود که بتوان جعبه ابزار را با تمام ابزارهای داخل آن به راحتی حمل نمود. جابجا کردن ابزارها موضوع مهمی به حساب می آید. به همین دلیل افراد برای خرید جعبه ابزار پلاستیکی به میزان وزن خالص آن توجه زیادی دارند. درون جعبه ابزارها اغلب تعداد زیادی ابزار جای گرفته اند. هر کدام از ابزارها وزن متفاوتی دارند. بنابراین یک جعبه ابزار خوب باید در عین کیفیت و دوام بالا، وزن کمی داشته باشد تا پس از قرار دادن ابزارهای مختلف در آن، بتوان به آسانی آن را به مکان های گوناگون حمل کرد.

  • تنوع فوق العاده:

در حال حاضر وجود جعبه ابزار در هر نوع محیط یکی ویژگی مطلوب به حساب می آید. و به گونه ای حس اطمینان را در صورت بروز مشکل برای کارکرد وسایل القا می کند. افراد با سلیقه های متفاوت به دنبال تهیه جعبه ابزار هستند. یکی از مزایای جعبه ابزار پلاستیکی، تنوع بالای آن است. زمانی که برای خرید جعبه ابزار پلاستیکی به فروشگاه های آنلاین یا حضوری مراجعه می کنید، متوجه وجود انواع مدل ها با رنگ های مختلف خواهید شد. انعطاف پذیر بودن پلاستیک و امکان شکل دهی راحت تر نسبت به فلزات باعث شده تا تولید کنندگان این محصول بتوانند تنوع کافی را برای مشتریان فراهم نمایند.

در کاتالوگ محصولات شرکت پلاستون ایران هم می توانید این تنوع را مشاهده کنید. تنها کافی است آن را از بخش مربوطه در داخل وبسایت این شرکت دانلود نمایید.

 

  • طراحی جذاب و کاربردی:

جعبه ابزارهای فلزی و حتی چوبی اغلب ظاهر جذابی ندارند. علاوه بر وزن زیاد در مورد این مدل از جعبه ابزارها، می توان در مورد غیر کاربردی بودن برخی از اجزای آن ها هم اشاره نمود. جعبه ابزارهای پلاستیکی امروزه با طراحی های کاربردی و بسیار شکیل در بازار موجود هستند. در هیچ یک از جعبه ابزارهای چوبی یا فلزی محفظه مخصوص پیچ و مهره وجود نداشت. اما حالا در اکثر جعبه ابزارهای پلاستیکی بخش خاصی به همین منظور تعبیه شده است. حتی در برخی مدل ها قسمتی برای لوازم امنیتی و حفاظتی مانند دستکش مخصوص تعمیرکاری هم دیده می شود. که می توان به کاربردی بودن بخش های متنوع تشکیل دهنده ی آن پی برد.

مطالعه‌ی مقالات زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

قیمت و مزیت های جعبه ابزار پلاستیکی

وجود یک جعبه ابزار با حداقل تعداد ابزارآلات شاید بتواند در مواقع بحرانی جان افراد را نجات دهد یا از ایجاد خسارت های سنگین مالی جلوگیری کند. شاید بیشتر مردم توانایی پرداخت هزینه بالای خرید جعبه ابزارهای فلزی را نداشته باشند. اما مدل های پلاستیکی برای همه مناسب هستند. قیمت آن ها در برابر مدل های فلزی خیلی پایین تر است. بنابراین همه می توانند یک جعبه ابزار پلاستیکی را برای محیط خانه یا کار خود خریداری نمایند.

همچنین اگر امکان خرید حضوری را هم نداشته باشید، می توانید سفارش انواع جعبه ابزار پلاستیکی را به صورت آنلاین ثبت نمایید.  فروشگاه های معتبر متعددی در زمینه ی ارائه ی جعبه ابزارهای پلاستیکی فعالیت دارند. اما امروزه به دلیل افزایش مشغله ها و نبود فرصت کافی برای خرید حضوری، اغلب مردم ترجیح می دهند با روش های آنلاین هر آنچه که احتیاج  دارند را تهیه کنند. خوشبختانه برای خرید جعبه ابزار پلاستیکی هم می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین اقدام نمایید.

فروشگاه آنلاین پلاستون ایران می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که هم می توانید ویژگی های محصولات مورد نظر خود را مقایسه کنید. و هم می توانید جعبه ابزار خود را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

جعبه ابزار پلاستیکی

چرا جعبه ابزار پلاستیکی بهتر است؟

اگر همیشه نگران پیدا کردن مکان مناسب برای قرار دادن پیچ و مهره های خود هستید، بهتر است به سراغ خرید جعبه ابزار پلاستیکی بروید. چندین مدل جعبه ابزار پلاستیکی به صورت اختصاصی برای پیچ و مهره ها تولید شده اند که می توانید آن ها را تهیه کنید. همچنین اگر قصد دارید تمام ابزارها را در کنار هم داشته باشید، مدل های متنوعی توسط شرکت های مشهور از جمله پلاستون ایران آماده شده اند. وجود طبقه بندی های متعدد در داخل جعبه ابزارهای پلاستیکی جزو مهم ترین علت های برتری آن نسبت به مدل های فلزی و چوبی است. وجود جایگاه مخصوص پیچ و مهره باعث شده تا حتی در حین تعمیر نمودن وسایل مختلف، از مفقود شدن اجزای ریز جلوگیری کنید. بدین ترتیب تمام ابزارآلات شما در یک جعبه طبقه بندی شده در کنار هم قرار می گیرند. و شما در مواقع لزوم به راحتی قادر به استفاده از آن ها خواهید بود.

از دیگر مزایای جعبه ابزار پلاستیکی و برتری آن می توان به عدم آسیب حین جابجایی اشاره نمود. در حقیقت جعبه ابزارهای فلزی حین جابجایی به علت برخورد نمودن ابزارها با سطح داخلی آن، دچار آسیب می شوند. در ضمن سروصدای کمتر در حین حرکت و جابجایی هم جزو دیگر مزایای جعبه ابزار پلاستیکی به حساب می آید. برخلاف مدل های دیگر، زمانی که جعبه ابزار پلاستیکی را در دست می گیرید، یا آن را در داخل خودرو خود قرار می دهید، در هنگام حرکت سروصدای خیلی کمی ایجاد شود. اما تعمیرکاران و افراد مسن که اغلب هنوز با جعبه ابزارهای فلزی کارهای خود را پیش می برند، از صدای زیاد ابزارها در برخورد با سطح جعبه ابزار حین حرکت گله دارند.

با این تفاسیر زمان آن رسیده که همه به فکر خرید جعبه ابزار پلاستیکی از فروشگاه آنلاین شرکت پلاستون ایران باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp