1. صفحه اصلی
  2. arrow_right
  3. مقالات
  4. arrow_right
  5. نگاهی بر قیمت جعبه ابزار پلاستیکی

نگاهی بر قیمت جعبه ابزار پلاستیکی

جعبه ابزار پلاستیکی

قیمت جعبه ابزار پلاستیکی در مقایسه با مزیت های آن بسیار ناچیز است! وجود جعبه ابزار می تواند در بسیاری از شرایط دشوار به افراد کمک کند. از باز و بستن پیچ و مهره ها تا تعویض لاستیک خودرو همگی به کمک ابزارهای مختلف انجام می گیرند. شاید شما هم متوجه وجود تفاوت های زیاد بین قیمت مدل های مختلف جعبه ابزار در بازار شده باشید. تا چندین سال گذشته به دلیل تنوع پایین در زمینه تولید جعبه ابزارها، قیمت این محصولات در بازه ی محدودی قرار داشت.
اما امروزه با افزایش نوآوری ها در حیطه طراحی و آماده سازی جعبه ابزارها، قیمت های یکسانی در این بازار وجود ندارد. زمانی که می خواهید یک جعبه ابزار مناسب برای محیط کار، منزل یا خودرو خود تهیه نمایید، لازم است به قیمت آن نیز توجه کافی داشته باشید. در حقیقت قیمت محصولات جزو مهم ترین موارد هنگام خرید آن ها است. به همین منظور داشتن اطلاعات کافی در مورد نحوه قیمت گذاری این کالاها می تواند راهنمای مناسبی برای خریداران به حساب آید.
یعنی شما باید بدانید چه مواردی می توانند باعث بالاتر بودن قیمت برخی از جعبه ابزارها شوند. و در صورت عدم نیاز به آن ویژگی خاص، مدل های ساده تر را انتخاب کنید.

عوامل موثر بر قیمت جعبه ابزار پلاستیکی

قیمت جعبه ابزار پلاستیکی توسط موارد مختلفی تعیین می گردند. به بیان دیگر چندین مورد در کنار هم قیمت نهایی جعبه ابزارهای موجود در بازار را مشخص می نمایند. در ادامه مهم ترین ویژگی هایی که بر تعرفه جعبه ابزارهای پلاستیکی موثر هستند را بررسی خواهیم کرد. اگر شما هم به دنبال خرید یک جعبه ابزار مناسب و استاندارد هستید، باید در مورد تمام خصوصیات آن اطلاعات داشته باشید. خصوصیات مهمی که می توانند قیمت آن ها را تعیین کنند، جزو ضروری ترین مواردی هستند که باید بررسی کرد.
در ادامه به نمونه هایی از این عوامل می پردازیم:

  • کیفیت ماده اولیه
  • تعداد طبقه
  • تعداد قفسه بندی
  • نوع و کیفیت قفل
  • شرکت سازنده
  • فروشگاه ارائه کننده
جعبه ابزار پلاستیکی

کیفیت ماده اولیه

میزان کیفیت پلاستیک های بکار برده شده در ساخت جعبه ابزارهای پلاستیکی یکی از مهم ترین موارد در قیمت نهایی آن ها می باشد. در حقیقت هر چه مواد اولیه مرغوب تر باشند، قیمت آن ها هم بالاتر خواهد بود. شرکت های تولید کننده جعبه ابزار از متریال با درجه کیفی متنوعی استفاده می کنند. بنابراین امری طبیعی است که قیمت های آن ها با هم تفاوت داشته باشد. پس به هیچ وجه برندها را به دلیل بالا بودن قیمت تولیدات آن ها قضاوت نکنید. زیرا ممکن است کیفیت موادی که آن ها استفاده می نمایند، با تولید کننده های دیگر تفاوت های زیادی از نظر کیفی داشته باشد.
شرکت پلاستون ایران به عنوان یکی از بهترین مراکز آماده سازی انواع جعبه ابزار و پالت های بسته بندی، تمام محصولات خود را از مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار می سازد. این شرکت نه تنها در مواد اولیه کیفیت را مهم ترین اولویت خود قرار داده بلکه، قیمت نهایی جعبه ابزارهای تولیدی خود را هم به صورت منصفانه تعیین کرده است.

مطالعه‌ی مقالات زیر را به شما توصیه می‌کنیم:

تعداد طبقه

قیمت جعبه ابزار پلاستیکی با توجه به تعداد طبقات آن تعیین می گردد. برای آن که بتوان تعداد زیادی از ابزارها را درون یک جعبه ابزار جای داد، تولید کننده ها طبقات متعدد در آن ایجاد نموده اند. این طبقات که به صورت تاشو درون جعبه ابزارها قرار می گیرند، می توانند فضای بیشتری در اختیار افراد قرار دهند. اگر قصد استفاده حرفه ای از ابزارآلات را دارید یا حرفه شما تعمیرکاری است، بهتر است مدل هایی که دارای طبقات بیشتر هستند را انتخاب نمایید.
اما برای استفاده های معمولی و در اختیار داشتن ابزارآلات معمولی، مدل های دو طبقه گزینه هوشمندانه ای می تواند باشد. همچنین در برخی از مدل های جعبه ابزار، وجود طبقات به دلیل جای دادن قطعات ریز مانند میخ یا مهره و مهره صورت گرفته است. بدین ترتیب نوع طراحی طبقات توسط تولید کنندگان نقش مهمی در قیمت جعبه ابزارها خواهد داشت.

تعداد محفظه ها

در هنگام خرید جعبه ابزارهای پلاستیکی، باید میزان تعداد محفظه های آن را بررسی نمایید. اصلی ترین موضوعی که پیرامون جعبه ابزارها مطرح است، محفظه های آن ها می باشد. این امر نشان دهنده ی این است که چند تا ابزار را می توان درون یک جعبه ابزار خاص نگهداری و حمل کرد. در حقیقت هر چه تعداد محفظه های داخل جعبه ابزارها بیشتر باشد، ابزارهای متعددی را می توان به کمک آن جابجا نمود. پس باید حتما جعبه ابزارها را طبق تعداد ابزارهایی که در اختیار دارید، خریداری نمایید. زیرا می تواند در قیمت جعبه ابزار پلاستیکی موثر باشد.

همچنین شایان ذکر است که قفسه بندی کردن در جعبه ابزارها هم می تواند باعث نظم دادن دقیق به جایگاه هر کدام از ابزارها شود.

جعبه ابزار پلاستیکی

ویژگی های رفاهی

قیمت جعبه ابزار پلاستیکی ممکن است به دلیل وجود برخی ویژگی های رفاهی در آن ها افزایش یابد. برای مثال بعضی از این جعبه ابزارها را در طرح های متفاوتی طراحی می کنند که باعث راحت تر شدن حمل و نقل ها می شود. یکی از این ویژگی ها مربوط به ایجاد دستگیره های مقاوم و یا چرخ هایی در زیر جعبه ابزارها می باشد.

نوع و کیفیت قفل

در بررسی و تایید نمودن قیمت جعبه ابزار پلاستیکی، نوع قفل آن ها هم اهمیت ویژه ای دارد. زیرا می تواند در امنیت حمل و نقل جعبه ابزارها و همچنین سهولت استفاده از آن ها نقش داشته باشد. در عین دوام بالا و مقاومت کافی باید بتوان در موقع نیاز راحت آن را باز نمود و از ابزارها استفاده کرد.

شرکت سازنده

شرکت های سازنده با سیاست های خود در ساخت جعبه ابزارهای پلاستیکی می توانند تاثیر زیادی در قیمت گذاری آن ها داشته باشند. شرکت پلاستون ایران در کاتالوگ تولیدات خود قیمت های مناسبی را برای مشتریان خود قرار داده است. کیفیت محصولات هر شرکت عامل مهم تعیین کننده قیمت تولیدات آن ها می باشد. پس باید حتما به برند جعبه ابزار هم دقت نمایید تا بتوانید محصول کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

جعبه ابزار پلاستیکی

فروشگاه ارائه کننده

اگر قصد خرید جعبه ابزار پلاستیکی دارید، باید فروشگاه مناسبی را انتخاب کنید. در واقع معتبر بودن فروشگاه و ارائه قیمت مناسب محصولات ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. در حال حاضر مراکز متعددی به فروش جعبه ابزار می پردازند. اما هر کدام از آن ها میزان سود فروش خود را هم از طریق بالا بردن قیمت محصولات بدست می آورند. بهترین فروشگاه می تواند سایت پلاستون ایران باشد. این شرکت تولید کننده علاوه بر آن که محصولات متنوعی شامل انواع جعبه بازار و  پالت های بسته بندی را وارد بازار نموده است، به صورت مستقیم هم روند فروش را به صورت آنلاین انجام می دهد. بدین ترتیب شما می توانید بدون واسطه و به شکل کاملا مستقیم، جعبه ابزار مناسب بر اساس نیاز خود را از این سایت تهیه نمایید. نه تنها قیمت جعبه ابزار پلاستیکی در این سایت مناسب می باشد بلکه کیفیت محصولات نیز در بالاترین درجه ممکن هستند. در واقع یعنی کیفیت بالا و قیمت پایین را به صورت همزمان از پلاستون ایران دریافت خواهید کرد. یعنی واسطه ای وجود ندارد و شما جعبه ابزار تولید شده را به شکل مستقیم از تولید کننده دریافت می نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق Whatsapp